O autorze

budujdompasywny

Jesteśmy grupą pasjonatów interesujących się budownictwem, architekturą jak i późniejszym ograniczeniem kosztów eksploatacji. Z połączenia tych pasji powstało energooszczędne budownictwo, zajmujące się miedzy innymi budową domów pasywnych.

Budownictwo pasywne to nowe podejście to oszczędzania energii a co za tym idzie pieniędzy. Sam pomysł budownictwa pasywnego nie narzuca nam drogich rozwiązań, alternatywą dla nich jest poprawa istniejących już elementów naszych domów – czyli optymalizacja. Poprzez specjalistyczne modyfikacje nie tylko zmniejszamy nasze koszty ale także podnosimy wartość rynkową nieruchomości.

Technologie pasywną można zastosować nie tylko w domach jedno rodzinnych, do naszej dyspozycji możemy dodać prawie wszystkie rodzaje budynków: hotele, budynki wielorodzinne, kościoły czy nawet wielkie hale sportowe. Sama technologia budowy też nie jest dla nas ograniczeniem.

W naszych oczach jest to technologia jutra, dlatego też postanowiliśmy zgromadzić na tej stronie pasjonatów takich jak my.

Na tym serwisie planujemy dodawać tematyczne nowinki ze świata i ogolić. Jeśli masz coś ciekawego do przekazania w tym temacie odezwij się do nas a na pewno się dogadamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
4 × 6 =