Do góry
Dekoratorstwo wnętrz Wyposażenie wnętrz

Zlewozmywak granitowy i jego zalety

Jeśli nie będziemy wiedzieli, na jaki się zdecydować zlew do kuchni, warto przede wszystkim zastanowić się nad tym, w jakim stylu zechcemy zaaranżować to pomieszczenie. Taka wizja może być nam niezwykle pomocna, gdyż będziemy mogli dzięki niej wiedzieć, w jakim kierunku podążać, kiedy będziemy chcieli zakupić zlew.

Nowoczesny wystrój kuchni

Może się okazać, że będziemy chcieli postawić na nowoczesny wystrój kuchni, a zarazem mieć pewność, że uda nam się stworzyć nieprzeciętny nastrój, na przykład poprzez obecność przedmiotów w innych kolorach, niż tradycyjna stal, czy drewno. W takiej sytuacji możemy dojść do wniosku, że produkt, jaki jest nam potrzebny, to zlewozmywak granitowy

Dlaczego?

To właśnie dzięki niemu uda nam się znaleźć taką linię innych elementów wyposażenia wnętrz, jakie mogłyby pasować do siebie kolorystycznie. Przekonamy się bowiem, że taki zlew jest dostępny w sprzedaży w szerokiej palecie barw i będą tutaj przeważać kolory pastelowe. W ten sposób nasza kuchnia będzie mogła zyskać niezwykle ciepły wizerunek, jaki zdecydowanie przypadnie nam do gustu. Wciąż bowiem nowoczesne aranżacje mogą nam się niekiedy kojarzyć z taką surowością formy, nieprzystępnością i chłodem. Natomiast, kiedy postawimy właśnie na taki zlew i dobierzemy do niego odpowiednie meble, by całość spójnie się komponowała, nie będziemy mieć takiego wrażenia. Warto wobec tego poważnie zastanowić się nad wyborem właśnie takiego zlewu, tym bardziej, że będziemy mogli zakupić go w wielu różnych kształtach. Jest to niewątpliwie zaletą, szczególnie jeśli przyznamy, że z względu na nieduży metraż, nie będziemy mogli sobie pozwolić na wiele jakiś finezyjnych rozwiązań w naszej kuchni. Z kolei za pomocą takiego zlewu z pewnością pojawi się chociaż jedno, a ze względu na to, że zostanie on wpuszczony w blat, kształt zlewu nie będzie się przekładał na jakiś specjalnie większy koszt jego dopasowania do blatu.

Różny sposób montażu

Poza tym będziemy mieć więcej możliwości, jeśli chodzi o zamontowanie go w odpowiednim miejscu, gdyż możemy wybrać zarówno taki w tradycyjnej formie, jak i taki, który będzie idealny do zamontowania w narożniku.

Lubisz to? Podziel się!

5 komentarzy dotychczas. Nie krępuj się dołączyć do konwersacji.

 1. Black&Chic 4 listopada 2014 at 12:18 - Reply

  Granitowe zlewozmywaki wyglądają naprawdę dobrze.

 2. vojtec_89 25 listopada 2014 at 10:13 - Reply

  Bardzo profesjonalny blog. Widać, że znasz się na rzeczy.

 3. Krzysztof 9 grudnia 2014 at 19:01 - Reply

  Granitowy zlewozmywak to świetne rozwiązanie. Cena może odstraszać potencjalnych nabywców, ale naprawdę warto. Ja zainwestowałem i nie żałuję.

 4. Miłosz 4 stycznia 2015 at 22:50 - Reply

  Zlewozmywak granitowy sprawdzi się idealnie w nowoczesnym wnętrzu, będzie równie dobrze wyglądał również w mieszkaniu czy domu, z tradycją. Jest cięższy, wymaga specjalnego traktowania (trzeba o niego dbać ale nie więcej niż o tradycyjny zlewozmywak) ale na pewno każdy zauważy różnicę w wystroju i funkcjonalności w kuchni, jeżeli go zamontuje.

 5. Majka 14 kwietnia 2015 at 15:51 - Reply

  Mam taki zlewozmywak i jest świetny, bardzo dobrze się sprawdza i wiele rzeczy do niego pasuje;)

Dodaj komentarz