Pomysły na modny salon w ciemnych i jasnych kolorach

salon w  jasnych i ciemnych kolorach

Jasne aranżacje czarują wdziękiem i lekkością. Ciemne salony bywają niezwykłe. Którąkolwiek opcję się wybierze, można mieć modny salon. Poniżej cztery takie aranżacje. Obecnie wraca się do ciemnych kolorów. Nie uważa się już ich za mniej korzystny wybór. Choć jasne powiększają, to z ciemnymi jest bardziej przytulnie. Oto dwie propozycje, jak urządzić salon w jasnych kolorach, by było to modne i przyjemne wnętrze. Kolejne dwie pomogą stworzyć atrakcyjne wnętrze z ciemnymi barwami.

Modne salony w jasnych kolorach

Pierwsza propozycja to biały salon z kolorowymi dodatkami. Wnętrze jest jasne, pełne światła i świeżości, jak to przy dominującej bieli. Wyraziste kolory czynią go bardziej atrakcyjnym. Biały salon i kolorowe dodatki to pogodne wnętrze. Tak zaaranżowane jasne salony dodają pogody i energii. Sprzyjają kontaktom towarzyskim. Białe wnętrze może zostać uzupełnione przez  oczywiste zielone lub żółte akcenty. Jeszcze ciekawszy efekt jest, kiedy doda się dwa lub trzy kolory. To może być np. turkus lub niebieski i dodatkowo różowy. Trzecim kolorem może być żółty. Kolejna możliwość to spokojne szare wnętrze. Ściany i spora część wyposażenia są w jasnych odcieniach szarości. To eleganckie i spokojne salony w jasnych kolorach. Szarość łączy się więc z beżem, bielą, błękitem. Te barwy pojawiają się w dodatkach. Może też w innym kolorze być jedna ściana lub jakiś z mebli. W szarym spokojnym salonie znakomicie wyglądają rośliny doniczkowe. Taką aranżację można polecić każdemu, kto chce mieć salon o mocno relaksującym oddziaływaniu.

Ciemny salon – modne aranżacje

Modna ciemna aranżacja to ciemna zieleń i dodatki kojarzące się z przyrodą tropikalną. Liście, kwiaty, egzotyczne ptaki pojawiają się na tapetach, obrazach, zasłonach. Jeśli na ciemny salon aranżacje oryginalne są potrzebne, to warto wybrać taką. Ciemna zieleń wystarczy, jak pojawi się na jednej ze ścian i w wystroju. To mocno oddziałująca barwa, więc pozostałe ściany mogą być np. szare. Ciemny salon w stylu tropikalnym to przepis na wnętrze wyciszające. Klimat ma niezwykły.Nietuzinkowa aranżacja to także połączenie brązu z beżem i różem. Takie wnętrze warto urządzić spokojnie, elegancko i ponadczasowo. Beżowy i brązowy salon wzbogaca się o różowe akcenty, aby dodać temu wnętrzu pogody. Zamiast tej barwy można także wybrać czerwień. Jest pięknie i oryginalnie. Tak wiele dylematów pojawia się, kiedy zamierza się urządzić salon. Pojawia się pytanie, czy może ciemny salon, jakie kolory w nim? Może pozostać przy jasnym wnętrzu? Jeszcze trzeba wybrać styl i charakter aranżacji. Warto szukać, zastanawiać się, by wybrać aranżację, którą uzna się za najwspanialszą. Więcej informacji znajdziecie w poradniku: https://www.sniezka.pl/poradniki/jak-dobrac-kolor/unikalne-i-ponadczasowe-aranzacje-salonu-z-wykorzystaniem-jasnych-i-ciemnych-kolorow

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
16 − 2 =