Do góry
Budowa i remont

Nowoczesne mieszkania dla młodych ludzi

Pomimo pewnych obaw sprzed dwóch-trzech lat, obostrzenia w przyznawaniu kredytów hipotecznych na zakup mieszkania czy domu, wcale nie wpłynęły negatywnie na liczbę zawieranych umów kredytowych. Z roku na rok bowiem wzrasta wysokość wkładu własnego, aby można było uzyskać kredyt na mieszkanie. Rośnie zainteresowanie kredytami na dom, wzrasta też liczba faktycznie zaciąganych kredytów.

Miejsce zamieszkania dla młodej rodziny

Trzyosobowa rodzina dysponująca dochodem netto ok. 5 000 może pożyczyć do 450 tysięcy złotych w formie 30-letniego kredytu. Jest to kwota wystarczająca na zakup pięknego, dużego mieszkania. Oczywiście nie posiadając innych obciążeń ani spłat kart kredytowych. Nowo powstające osiedla wokół większych miast, oazy zieleni, ciszy i spokoju znajdują kupców już w I etapie sprzedaży. Powoli można obserwować budzenie się rynku nieruchomości. Nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Łodzi są dostępne w wielorodzinnych budynkach o czterech i pięciu kondygnacjach. Budynki mają tę zaletę, że dysponują windami, w ten sposób mieszkania na pierwszym piętrze mają porównywalną atrakcyjność, jak i na ostatnim. Nowe mieszkania na Widzewie są wyposażone w balkon z widokiem na zielone otoczenie.

Dobra lokalizacja mieszkania

Mieszkania usytuowane w blokach

Mieszkania usytuowane w blokach

Podmiejskie osiedla są znakomicie połączone komunikacyjnie  z centrum miasta, gdyż konieczność taka jest rozwiązywana przez planistów w momencie, gdy osiedle powstaje. Nowe mieszkania na sprzedaż w czasach konkurencji muszą uwględniać przede wszystkim potrzeby przyszłych mieszkańców. Cena za metr zaczyna pełnić drugorzędną rolę. Liczy się lokalizacja i standard. Przede wszystkim nowe mieszkania na sprzedaż muszą być nowoczesne i wygodne.

Komfort mieszkania pod miastem, czystość powietrza i bliskość zaplecza zieleni wynagradzają kwestie dojazdu do pracy. Nie są one aż tak istotne, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że czasem przejechanie z jednego końca miasta na drugi zajmuje więcej czasu niż podmiejskie dojazdy do pracy. Nowe mieszkania na sprzedaż w dopiero co wybudowanych osiedlach cieszą oko nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, są funkcjonalne.

Lubisz to? Podziel się!

Dodaj komentarz