P.P-U INBUD Stefan Karczewski jest prywatnym przedsiębiorstwem budowlanym.
Nasza firma powstała i działa od czerwca 1994r, a produkcję stolarki okiennej rozpoczęła w 1997r.

P.P-U INBUD-HELPLAST Sp. z o.o. jest spółką firmy INBUD zajmuje się produkcją i montażem stolarki.

Od początku swego istnienia firma specjalizuje się w prowadzeniu robót budowlanych związanych z inwestycjami, modernizacjami i remontami. Podstawowym produktem firmy są usługi budowlane związane z szeroko pojętą realizacją robót budowlano – montażowych w różnych systemach z wyeksponowaniem technologii monolitycznej i tradycyjnej.

Podstawowa działalność budowlana wspierana jest prefabrykacją drobnowymiarowych elementów betonowych, wykonawstwem stolarki PCV, aluminiowej, produkcją betonu towarowego, usługami sprzętowo – transportowymi.

Na podkreślenie zasługuje fakt posiadania własnej wytwórni stolarki z PCV wraz z posiadanymi aprobatami technicznymi i certyfikatami. Szeroka gama produkcji oraz wysoka jakość stolarki z PCV i wzmacnia konkurencyjność na rynku budowlanym.

Od samego początku naszej działalności wykonujemy w pełnym zakresie roboty budowlano-montażowe z budownictwa:

• mieszkaniowego;
• ogólnego;
• przemysłowego;
• drogowego;

Fakt, że jesteśmy producentem stolarki okiennej oraz drzwiowej z PCV i Aluminium wyróżnia nas z pośród konkurencyjnych firm które tylko pośredniczą w sprzedaży nie swoich produktów.

Zajmujemy się również działalnością deweloperską z zakresu budownictwa mieszkalnego. Naszą najnowszą inwestycją jest "Osiedle Nad Rosicą". Zapraszamy do działu mieszkania na naszej stronie.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie co pozwala nam spełniać wszelkie warunki i potrzeby naszych klientów oraz rozwijać się dalej dążąc do zwiększania naszego doświadczenia branżowego jednocześnie zwiększając zakres swojej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.